Корзина
348 отзывов
СУХПАЙ интернет-магазин
+380974502411
+380956613030

Часто задаваемые вопросы

 • Температура хранения консервов в реторте?

  В идеале хранить до +25°С. Влажность не играет роли, даже если плесенью покрыть ретортную пачку - внутрь ей не попасть. При +35°С мы наблюдали хранение максимум 6 месяцев - отлично. Наши технологи утверждают о хранении +50°С на протяжении более месяца! Но тут есть одно большое "Но" - при температуре выше +40°С продукт начинает постепенно разлагаться сам по себе, даже без участия микроорганизмов.
 • О гарантии

  При массовом производстве возможны нюансы и они бывают. Несколько качественных фото (место брака и этикетка) на телефон - и вопрос закрыт, конечно в пользу клиента!
 • Як грілка діє на людину та можливі варіанти використання в польових умовах?

  На місці кріплення грілки до тіла покращується приток крові, що дозволяє людині не мерзнути навіть у найлютіші морози. Крім цього, грілки використовують для лікування, зокрема, щоб зняти больові синдроми та різні запалення на тілі. Суха грілка незамінна при лікуванні радикулітів, розтягувань та забоїв. Її можливо використовувати в поєднанні з будь-якими лікувальними мазями!

  Деякі варіанти рекомендованого використання термохімічної грілки в польових умовах:
  ― профілактика відморожень при мінусових температурах;
  ― підігрів медичних інструментів, захист чутливих медичних приладів;
  ― підтримання необхідної температури в контейнерах з медпрепаратами під час транспортування;
  ― надійний засіб підтримання кровообігу в пошкоджених кінцівках та захисту пораненого/постраждалого від переохолодження на етапі евакуації;
  ― захист оптики, прицілів та фото-відеоапаратури, від промерзання;
  ― інше.

 • Повторна активація водою хімічної грілки

  Грілки не одноразові! Можлива повторна активація від 2 до 5 разів і більше, в залежності від ваги пакету. Для продовження роботи грілки потрібно вколоти в неї шприцем малу кількість води (інструкція на упаковці), чи просто опустити в воду на декілька секунд (не так ефективно).

  Зверніть увагу. При кожній повторній активації грілка працює все менше часу та з меншою температурою.

 • Активація та принцип роботи грілки термохімічної

  Принцип роботи наших грілок, базується на властивості порошкоподібного заліза виділяти тепло в процесі екзотермічної реакції окислення киснем повітря. При контакті з повітрям грілка починає миттєво нагріватися. За 5-10 хвилин знаходження на повітрі грілка виходить на робочу температуру.

  Для активації потрібно лише відкрити герметичну упаковку та декілька разів струсити грілку.

  Також під час користування хімічними грілками варто звертати увагу на доступ повітря!
  Якщо грілка мало відпрацювала чи зовсім погано виділяє тепло – дістаньте її і потрусіть. Через декілька хвилин вона знову запрацює! Струшування збиває окалину на залізній стружці та відкриває повітрю доступ до неокисленої поверхні.

 • Як зробити замовлення?

  1. Самий простий та надійний спосіб ― це зателефонувати та оформити замовлення в ручному режимі. Очевидна перевага ― миттєва консультація по обраним товарним позиціям. По-друге, якщо ваше замовлення передбачає велику кількість однієї позиції - Ви точно будете впевнені, що вона в достатній наявності. Після підтвердження у оператора вашого замовлення Ви отримаєте повідомлення з реквізитами у месенджер (Вайбер, Телеграм, ВотсАп), або електронного листа (на вибір). Сплачуєте замовлення та отримуєте номер товаро-транспортної накладної обраного вами перевізника.
  2. Другий варіант ― оформити замовлення на сайті СУХПАЙ. Це не менш надійно, та зручно. Також Ви маєте можливість відразу оплатити замовлення за допомогою платіжної картки будь-якого банку. Або дочекатись повідомлення з реквізитами та оплатити через систему Приват24, чи в терміналі Приватбанку.
  3. Третій варіант ― для юридичних осіб. Зателефонуйте та залиште ваш номер телефону. З вами зв'яжеться представник оптового відділу для оформлення замовлення та виставлення рахунку.
 • Чи існує небезпека та побічні наслідки від користування термохімічною грілкою?

  Головне і єдине застереження для людини, яка тільки почала користуватися термохімічними грілками ― не притискати грілку до голого тіла, аби не спровокувати почервоніння та набряк шкіри під дією надлишкового тепла.

  Для прикладу: деякі із термохімічних грілок (термопакет "Military") можуть на початковій стадії нагрітися до 74-80°С. Всім зрозуміло, якщо притиснути грілку з такою температурою до шиї, чи спини, на пару хвилин,- можуть бути наслідки.

  Тому, у випадку необхідності гріти тіло, використовуйте щось в якості тонкого захисного шару ― білизну, футболку, легкий одяг, тощо.

  Для маленьких грілок, 25 чи 50 грам, якими в основному гріють руки та ноги, це не так актуально. Вони дають меншу температуру.

  Стосовно контакту грілки зі шкірою людини, або потрапляння на шкіру вмісту пошкодженої грілки ― це абсолютно безпечно і не несе жодної шкоди! Окрім того, що Ви будете вимушені помити руки.

  Складові компоненти грілок повністю натуральні та екологічно чисті. Навіть потрапляння у шлунок невеликої кількості цих компонентів не здатне нанести людині шкоду! Судіть самі: залізний порошок зволожений, активоване вугілля, вермикуліт, кухонна сіль, вода. Єдина небезпека ― очі. Все ж таки залізо та сіль. Тому при потраплянні в очі ― негайно промити великою кількістю води.

  Якщо у Вас залишились питання, щодо безпеки при користування грілками, ― телефонуйте, ми завжди раді надати необхідну консультацію!

 • Цене консервов в реторте?

  Для такого качества и по сравнению с ближайшим конкурентом - стоимость низкая. Причина. Коллектив по штату маленький, каждый нагружен задачами по максимуму и готов подменить коллегу. За одну закладку изготовляется большой запас продукции. Подобный баланс позволяет держать цену и поднимать её только в качестве реакции на подорожание ингредиентов и расходников. Хотелось бы конечно оперативно выпускать продукцию небольшими партиями под нужды рынка - но...цена сразу пробьет потолок!